Konkurso "Dubenėlis svajonių šuniukui" nugalėtojai

img

Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos 3 b klasės mokiniai dalyvavo Respublikiniame vaikų kūrybos konkurse "Dubenėlis svajonių šuniukui". Jie seną gaublį papuošė šuniukų "portretais" . Sveikiname - jie nugalėtojai!
Plačiau skaitykite: http://mesirsunys.lt/naujiena/dubeneliai-svajoniu-suniukams-lak-lak-lak-/


Skaityti...

Respublikinis tautinių šokių kolektyvų festivalis ,,Nupinsim šokių pynę“

img

2018 m. kovo 23 dieną Simono Daukanto progimnazijoje vyko Respublikinis tautinių šokių kolektyvų festivalis ,,Nupinsim šokių pynę“, skirtas Lietuvos atkūrimo 100-mečiui paminėti. Festivalį organizavo pradinių klasių mokytoja Birutė Pralgauskienė ir choreografijos mokytoja Ingrida Jasaitienė. Festivalį vedė muzikos mokytoja Sonata Žilinskienė. Renginį pradėjo jungtinis antrų, trečių ir ketvirtų klasių choras, vadovaujamas muzikos mokytojos Sonatos.


Skaityti...

Respublikinė pradinių klasių gamtamokslinė konferencija ‚‚Vanduo gali…”

img

2018 m. kovo 22 d. minint Pasaulinę vandens dieną Vilniaus Simono Daukanto progimnazijoje vyko Respublikinė pradinių klasių gamtamokslinė konferencija “Vanduo gali…” Renginio organizatorės Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos mokytojos Jolanta Valasinavičienė ir Vilma Leskauskienė. Konferencijos vedantieji - 2e klasės mokinė Viktoria ir 4d klasės mokinys Jurgis. Šios konferencijos tikslas- analizuojant mus supantį pasaulį, skatinant aktyvų mokinių bendradarbiavimą ir tenkinant jų saviraiškos poreikius, žadinti mokinių norą domėtis aplinkosaugos problemomis.


Skaityti...

Pirmosios pagalbos praktiniai mokymai „Auksinės minutės“

img

2018 metų kovo 22 d. Vilniaus Simono Daukanto progimnazijoje vyko Lietuvos moksleivių gaivinimo mokymų projektas Auksinės minutės“, pirmosios pagalbos praktiniai mokymai 8b, 8d, 7b klasių mokiniams. Mokymus organizavo specialiai apmokyti gydytojai, rezidentai ir medicinos studentai.
Mokymai mokykloms yra nemokami, tačiau biudžetas yra labai ribotas ir gana greitai gali išsekti vykdant mokymus be papildomos injekcijos. Projekto savanoriai tai daro savo laisvalaikio bei studijų sąskaita. Nemažai kainuoja ir vienkartiniai plaučių imitatoriai ir atvykimas į mokyklą, kuris yra apmokamas iš projektą palaikančių žmonių dotacijų. Todėl būtų šaunu, kad tėveliai apsvarstytų galimybę paremti šią iniciatyvą http://www.auksinesminutes.lt/prisidek


Žemės dienos minėjimas Vilniaus miesto savivaldybėje

img

Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos 3b klasės moksleiviai su mokytojomis lankėsi Vilniaus miesto savivaldybėje, kur drauge su kitais savivaldybės svečiais minėjo Žemės dieną. Daugiau apie įvykusį renginį ir nuotraukas rasite Vilniaus aplinkos informacinėje svetainėje >>


Šimtadienis

img

Šių metų kovo 7 dieną 1a ir 1b klasės mokiniai šventė šimtadienį. Jau prabėgo 100 dienų nuo tada, kai pirmokai įžengė pirmą kartą į savo klases ir leidosi mokslo bei pažinimo keliu.


Skaityti...

Pradinukų savaitė

img

Nuo 2018 m. vasario 26 d. iki kovo 2 d. mokykloje šurmuliavo pradinukų savaitė.
Jos metu pirmokai intensyviai gamino darbelius susietus su skaičiumi 100. Antrokai (2a, 2b, 2c) su savo mokytojomis vykdė projektus „Jūratė ir Kastytis”, „Kuršių Nerija“. 2 b klasės mokiniai su mokytoja Aušra Tyliene surengė pavasarinę puokščių parodą. Trečiokai ir ketvirtokai rungėsi lietuvių kalbos olimpiadoje, kurią organizavo mokytoja-ekspertė Laima Hofšteterienė. Anglų kalbos mokytojos Daiva Liškienė, Vaida Sarnackaitė ir Diana Charitanovičiūtė su antrų – ketvirtų klasių mokiniais vedė netradicines pamokas bei organizavo anglų kalbos olimpiadą. Šią savaitę buvo paskelbti laureatai Tarptautinio pradinių klasių mokinių piešinių ir dailyraščio konkurso „Skaitau lietuvišką pasaką”.


Skaityti...

Simono Daukanto progimnazijos mokinių ir mokytojų laimėjimai sporte

img

Vasario mėnesį mūsų progimnazijos mokiniai ir mokytojai pasižymėjo sporte. Plačiau apie laimėjimus badmintono, merginų futbolo LADY GOLAS ir mokytojų krepšinio varžybose skaitykite čia >>


Respublikinis 1-4 kl. mokinių meninės kūrybos darbų konkursas „MES – LIETUVAI“

img

2018 m. vasario 1 d. – kovo 7 d. vyko Respublikinis pradinių klasių mokinių meninės kūrybos darbų konkursas „Mes – Lietuvai“. Džiaugiamės, kad originaliai pasipuošusios mokyklos gausiai siuntė nuotraukas konkursui.


Skaityti...

Dėl priėmimo į Simono Daukanto progimnaziją

img

Dėl priėmimo į Simono Daukanto progimnaziją Vadovaudamiesi Vilniaus miesto Savivaldybės tarybos 2018-02-28 d. sprendimu Nr.1-1366 informuojame, kad prašymą mokytis Vilniaus Simono Daukanto progimnazijoje galite teikti Vilniaus miesto Savivaldybės sistemoje adresu https://svietimas.vilnius.lt/ nuo kovo 1 iki gegužės 31 dienos. Priėmimas bus vykdomas vadovaujantis PRIĖMIMO Į VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS TVARKOS APRAŠU (Vilniaus miesto Savivaldybės tarybos 2018-02-28d sprendimo Nr.1-1366 priedas)


Puslapiai

Versija neįgaliems   A+   A-


Trečiadienis 18 Liepa 2018


Vilniaus Simono Daukanto progimnazija

Naujienlaiškio prenumerata

Pamokų laikas

 1. 8:30 - 9:15 val.
  10 min. pertrauka
 2. 9:25 - 10:10 val.
  10 min. pertrauka
 3. 10:20 - 11:05 val.
  20 min. pertrauka
 4. 11:25 - 12:10 val.
  20 min. pertrauka
 5. 12:30 - 13:15 val.
  10 min. pertrauka
 6. 13:25 - 14:10 val.
  10 min. pertrauka
 7. 14:20 - 15:05 val.

Vilniaus m. savivaldybės apklausa


lyderiu_laikas_logo
IT logo
Draugiškas internetas Bebro konkursas
Vilniaus miesto savivaldybė
Naudojamės TAMO
Darni mokykla
Tėvų linija

Paskutinės naujienos

Apie

Vilniaus Simono Daukanto progimnazija
Naugarduko g. 7, LT-03231 Vilnius
rastine@daukantoprogimnazija.vilnius.lm.lt
Tel.: (370 5) 233 1488
Įmonės kodas: 301806638

Projektai

erpf smm mtpplius sac
Erasmus Zali