Pirmokų nemokamas maitinimas

Informuojame, kad 2020 m. rugsėjo 1 d. įsigalioja Lietuvos Respublikos socialinės paramos mokiniams įstatymo nuostata dėl visuotinio priešmokyklinukų ir pirmokų nemokamo maitinimo, pagal kurią nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. mokiniai, kurie mokosi pagal pradinio ugdymo programą pirmoje klasėje (toliau - pirmokai), įgyja teisę į nemokamus pietus, nevertinant šeimos pajamų. Šią teisę įgyja ir globojami vaikai, todėl dėl nemokamo maitinimo mokiniams gali kreiptis ir vienas iš vaiko globėjų.


Konkursas „Mano sveiko maisto lėkštė“

Vilniaus miesto vaikų sveikos gyvensenos nuotolinis konkursas „Mano sveiko maisto lėkštė“ vyko 2020 m. gegužės 13-25d. Konkurse dalyvavo 403 dalyviai iš 46 ugdymo įstaigų, pateikė 478 darbus. Konkursui pateikti darbai buvo vertinami pagal tai, ar atitinka sveikos mitybos principus; ar pateikti estetiškai, kūrybiškai, originaliai; atitinka savo amžiaus gebėjimus.


Priėmimas į progimnaziją

Mokinių, kviečiamų mokytis Vilniaus Simono Daukanto progimnazijoje nuo 2020 m. rugsėjo 1 d., sąrašai.


ETwinning projektas „My Golden Values“

Po sėkmingos praėjusių mokslo metų patirties dalyvaujant eTwinning programoje 4a klasės mokiniai nutarė tęsti tarptautinį bendradarbiavimą. Šiais metais mokiniai susirado naujų draugų iš Turkijos ir Lietuvos, su kuriais kartu dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte „My Golden Values“ („Mano auksinės vertybės”). Projekto tikslas – formuoti...


Matematika aplink mus

„Aplinkybės, kuriomis sukuriama kas nors nauja, visada esti netikėtos.“ (D. Graninas) Karantinas ir nuotolinis mokymas(is) buvo pačios netikėčiausios aplinkybės, išprovokavusios mūsų progimnazijos šeštokų vaizduotės šokį, gaminant matematinius erdvinių kūnų modelius, kurie virto miestais, garažais, palmėmis ar net daržovėmis.


Progimnazija pelnė Mokyklos ženklelį eTwinning School Label

Džiaugiamės ir didžiuojamės progimnazijos mokytojomis, kurios aktyviai dalyvauja tarptautiniuose eTwinning projektuose. 2019–2020 metais vyresnioji anglų k. mokytoja Daiva Liškienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė Margarita Juzėnienė ir vyresnioji anglų k. mokytoja Vaida Sarnackaitė įvykdė ne vieną sėkmingą projektą, kurie buvo apdovanoti kokybės ženkleliais. Vienas jų pateko į dešimtuką geriausių projektų Lietuvoje.


Tarptautinis pradinių klasių mokinių piešinių-dailyraščio konkursas „Skaitau lietuvišką pasaką“

Baigėsi 10-asis Tarptautinis pradinių klasių mokinių piešinių-dailyraščio konkursas „Skaitau lietuvišką pasaką“. Labai dėkojame už gausiai atsiųstus darbus ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš užsienyje įsikūrusių lietuviškų mokyklų. Džiaugiamės, kad jaunoji karta domisi lietuviškomis pasakomis.

Tarptautiniame pradinių klasių mokinių piešinių-dailyraščio konkurse...


Tarptautinio vaikų folkloro festivalis „Mūsų paveldas“

Šių metų sausio 31 d. Vilniaus „Ryto“ progimnazijoje vyko tarptautinis vaikų folkloro festivalis „Mūsų paveldas“, į kurį susirinko nemažas būrys gražiai pasipuošusių dainininkų, šokėjų, muzikantų. Šį festivalį organizavo Vilniaus m. baltarusių bendruomenė. Atvyko svečiai iš Lydos. Šiame festivalyje dalyvavo Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos 3a


Padėka

Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos padėka bendruomenės nariams už istorinės atminties puoselėjimą ir pilietinės visuomenės ugdymą.


Sveikinimai

Vilniaus miesto bendrojo lavinimo mokyklų 5-8 klasių mokinių informacinių technologijų kūrybinių darbų konkurse „Kalėdinis žaisliukas“, kurį organizavo Vilniaus Petro Vileišio progimnazija, pirmas vietas laimėjo net du mūsų progimnazijos mokiniai: penktokas Jonas ir septintokas Marcin. Sveikiname nugalėtojus. Jono darbas – karuselė, Marcino darbas – drugelis ir skorpionas. Dėkojame visiems mokiniams, kurie dalyvavo konkurse ir paruošė nuostabius žaisliukus. Kviečiame pasigrožėti mūsų mokinių darbais.

IT mokytoja Natalija Matyjaškoit.LAISVĖS GYNĖJŲ DIENOS PAMINĖJIMAS. AKCIJA „ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA“

2020 m. sausio 13 d. Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos bendruomenė paminėjo Laisvės gynėjų dieną akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. Akcija skirta prisiminti ir pagerbti žuvusiuosius bei nukentėjusius valstybės gynėjus.

8.00 valandą dešimt minučių languose degė vienybės ir atminimo žvakutės, kurios simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.


Festivalis „Advento tyloje“

Gruodžio 11 d. jaunučių choro dainininkai (mokytoja Sonata Žilinskienė) dalyvavo šalies 1–4 klasių mokinių vokalinių ansamblių, chorų festivalyje „Advento tyloje“. Festivalis vyko Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčioje. Choristai giedojo giesmę „Jėzau, Tu mano gyvenimas visas“ (muz. ir žodž. A. Visockienės). Smuiku pritarė 5-os klasės mokinė Sofija Orlovaitė.


TIMS 2019 rezultatai

2019 m. pavasarį 8 klasių mokiniai dalyvavo tarptautiniame matematikos ir gamtos mokslų tyrime IEA TIMSS 2019. Skelbiame apibendrintus mokyklos mokinių testų rezultatus bei paaiškinimus apie gautus rezultatus.

Pagrindinio tyrimo IEA TIMSS 2019 rezultatai

Paaiškinimai apie pasiektus rezultatus


Bebro konkursas

Šiandien progimnazijoje vyko Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso Bebras 2019 m. I etapas. Jame dalyvavo atrankos etape geriausiai pasirodę mokiniai. Laukiame geriausių rezultatų.


Nacionalinis kokybės ženklelis

Sveikiname anglų kalbos mokytojas Margaritą Juzėnienę ir Vaidą Sarnackaitę, kurios vykdė tarptautinio virtualaus bendradarbiavimo projekto „eTwinning“ projektus kalbine, kultūrine ir pažintine tematika. Kokybiškai įvykdžiusioms projekto „eTravel“ praktines veiklas ir surinkusioms pakankamą balų skaičių, mokytojoms suteikiamas Nacionalinis kokybės ženklelis.


Mokytojų diena


Versija neįgaliems   A+   A-


Pirmadienis 03 Rugpjūtis 2020


Vilniaus Simono Daukanto progimnazija

Naujienlaiškio prenumerata

2019 m.
Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas

2 klasės ataskaita

4 klasės ataskaita

6 klasės ataskaita

8 klasės ataskaita

Pamokų laikas

 1. 8:30 - 9:15 val.
  10 min. pertrauka
 2. 9:25 - 10:10 val.
  10 min. pertrauka
 3. 10:20 - 11:05 val.
  20 min. pertrauka
 4. 11:25 - 12:10 val.
  20 min. pertrauka
 5. 12:30 - 13:15 val.
  10 min. pertrauka
 6. 13:25 - 14:10 val.
  10 min. pertrauka
 7. 14:20 - 15:05 val.

Vilniaus m. savivaldybės apklausa


lyderiu_laikas_logo
IT logo
Draugiškas internetas Bebro konkursas
Vilniaus miesto savivaldybė
Naudojamės TAMO
Darni mokykla

Paskutinės naujienos

Apie

Vilniaus Simono Daukanto progimnazija
Naugarduko g. 7, LT-03231 Vilnius
rastine@daukantoprogimnazija.vilnius.lm.lt
Tel.: (370 5) 233 1488
Įmonės kodas: 301806638

Projektai

erpf smm mtpplius sac
Erasmus Zali