Mūsų laimėjimai

Tarpmokyklinis 5–8 kl. projektas „Christmas Comics“

Christmas Comics Christmas Comics

Christmas Comics

2017 m. lapkričio mėn. – 2018 m. sausio mėn. mokykloje vyko kasmetinis tarpmokyklinis projektas „Christmas Comics“, kurio tikslas – paskatinti mokinius domėtis anglų kalba bei lavinti jų kūrybiškumą. 5–8 kl. mokiniai kūrė kalėdinius komiksus anglų kalba, o 10 originaliausių darbų buvo išsiųsti į Šiaulių Gegužių progimnaziją. Šis, jau penktus metus vykstantis projektas, ne tik primena apie artėjančias gražiausias metų šventes, bet ir džiugina abiejų mokyklų mokinius ir padeda bendradarbiauti mokytojams.

Gražiausių ir originaliausių komiksų autoriams įteiktos padėkos. Sveikiname mūsų mokyklos laimėtojus:

Urtė Razmutė ir Milda Paškauskaitė, 5d
Justė Turlikaitė, 5d
Ieva Ubautaitė, 6b
Greta Šalaviejūtė ir Patricija Stumilaitė, 7a
Ūla Sauliūtė ir Gintarė Jagminaitė, 7c

Abiejų progimnazijų mokinių sukurtus šventinius komiksus galite pamatyti mokyklos koridoriuje antrame aukšte.

Konkursą organizavo anglų k. mokytoja Vaida.

***

Respublikinis 1-4 kl. mokinių projektas „PASVEIKINKIM VIENI KITUS 2017“

Projektas „Pasveikinkim vieni kitus“ Projektas „Pasveikinkim vieni kitus“

2017 m. lapkričio 27d. – gruodžio 22 d. Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos anglų kalbos mokytojos Vaida Sarnackaitė ir Daiva Liškienė organizavo respublikinį tarpmokyklinį anglų kalbos – dailės ir technologijų projektą „Pasveikinkim vieni kitus 2017” 1-4 klasių mokiniams.

Džiaugiamės, kad prie projekto prisijungė keturiolika Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono mokyklų bei Kruonio gimnazija ir Jurbarko Naujamiesčio pagrindinė mokykla. Kalėdiniu laikotarpiu mokiniai gamino atvirukus, o Kalėdinius sveikinimus užrašė anglų kalba. Kiekviena mokykla surengė atvirukų parodą, kurios metu mokiniai galėjo pasigrožėti gražiausiais kitos mokyklos mokinių darbais. Į mūsų mokyklą atkeliavo atvirukai iš Vilniaus „Vilnies“ pagrindinės mokyklos. Džiaugiamės ir dėkojame visiems už dalyvavimą.

Pažyma projekto dalyviams >>

***

Konkursas „Kalėdinis žaisliukas“

Vilniaus miesto konkurse „Kalėdinis žaisliukas“ laimėta 1 vieta!

Vilniaus Petro Vileišio progimnazija jau antrus metus iš eilės organizuoja Vilniaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių matematikos ir informacinių technologijų kūrybinių darbų konkursą „Kalėdinis žaisliukas“. 1 vietą laimėjo mūsų progimnazijos 5 klasės mokinys Titas Degutis. Sveikiname!

Informacinių technologijų mokytojas metodininkas Pavel Stefanovič

***

Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2017

Respublikiniame informatikos konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka 2017“ laimėta 2 vieta! Mūsų progimnazijos 7a klasės mokinės Patricijos Strumilaitės kompiuterinis piešinys „Kalėdoms Namo​"​ laimėjo 2 vietą Lietuvoje. Sveikiname!

Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Natalja Švaibovič

***

Meninis skaitymo konkursas

Gruodžio 19 d. progimnazijoje vyko 5-8 klasių Meninio skaitymo konkursas. Šis konkursas skatina mokinius domėtis literatūra, ugdo mokinių kūrybiškumą, puoselėja mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką. Tai pirmasis šio konkurso etapas. Jo metu buvo atrinkti geriausi, originaliausi skaitovai:
Elena Stancikaitė, 6b klasė - I vieta;
Vakarė Radvilavičiūtė, 8a klasė - II vieta;
Liepa Vozbutaitė, 5b klasė - III vieta;
Ieva Ubartaitė, 5b klasė - III vieta;
Smiltė Jonė Milutytė, 6f klasė - III vieta.

Antrajame šio konkurso etape, kuris vyks 2018 m. sausio 25 dieną Vilniaus jėzuitų gimnazijoje (Augustijonų g. 5) mūsų progimnaziją atstovaus pirmosios ir antrosios vietos laimėtojos - Elena ir Vakarė. Linkime joms kuo didžiausios sėkmės.

***

Chorų festivalis „Advento tyloje“

Gruodžio 13 d. mokyklos 2-4 klasių jaunučių choras (vadovė Sonata Žilinskienė) dalyvavo Šalies 1-4 klasių mokinių vokalinių ansamblių, chorų festivalyje „Advento tyloje“, kuris vyko Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Nekalto prasidėjimo bažnyčioje. Šio festivalio tikslas – saugoti ir puoselėti tautinės kultūros paveldą, plėsti mokinių supratimą apie sakralines giesmes. Jaunieji choristai (dainininkai) atliko giesmę „Skubėkit, vaikeliai” ir bendrą dainą „Vakaro giesmelė”.

Kolektyvas apdovanotas Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto departamento bendrojo ugdymo skyriaus ir Vilniaus Šeškinės pradinės mokyklos padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Chorų festivalis „Advento tyloje“
Chorų festivalis „Advento tyloje“ Chorų festivalis „Advento tyloje“

***

Konstitucijos egzaminas 2017

Progimnazijos mokinys Gabrielius Tumas dalyvavo Konstitucijos egzamine. Už dalyvavimą Gabrielius gavo Lietuvos Respublikos teisingumo ministrės Mildos Vainiutės padėką >>

Versija neįgaliems   A+   A-


Sekmadienis 18 Vasaris 2018


Vilniaus Simono Daukanto progimnazija

Naujienlaiškio prenumerata

Pamokų laikas

 1. 8:30 - 9:15 val.
  10 min. pertrauka
 2. 9:25 - 10:10 val.
  10 min. pertrauka
 3. 10:20 - 11:05 val.
  20 min. pertrauka
 4. 11:25 - 12:10 val.
  20 min. pertrauka
 5. 12:30 - 13:15 val.
  10 min. pertrauka
 6. 13:25 - 14:10 val.
  10 min. pertrauka
 7. 14:20 - 15:05 val.

Vilniaus m. savivaldybės apklausa


lyderiu_laikas_logo
IT logo
Draugiškas internetas Bebro konkursas
Vilniaus miesto savivaldybė
Naudojamės TAMO
Darni mokykla
Tėvų linija