Mokytojų sąrašas

VILNIAUS SIMONO DAUKANTO PROGIMNAZIJOS MOKYTOJŲ SĄRAŠAS 2020-2021 M. M.

 

Mokytojų kolektyvas

 

1-4 klasės

Eil.Nr. Pavardė, vardas Klasė
1. Genrich Gintarė anglų k.
2. Graščenko Elena tikyba
3. Hofšteterienė Laima 2c
4. Jakutytė Jurgita 1a
5. Jasaitienė Ingrida šokis
6. Jocienė Jolita 2a
7. Juzėnienė Margarita
anglų k.
8. Kalvaitienė Monika
2b
9. Kojelytė Gervickienė Vitalija 1c
10. Laučiūtė-Jankauskienė Laura
4c
11. Leskauskienė Vilma 1e
12. Liškienė Daiva anglų k.
13. Mišeikytė Kristina 1d
14. Pralgauskienė Birutė 4a
15 Sarnackaitė Vaida anglų k.
16. Slabadienė Daiva 3a
17. Šepetienė Inga 3c
18. Šeputienė Daiva 2d
19. Tamošaitienė Aurelija 4b
20. Tylienė Aušra 1b
21. Valasinavičienė Jolanta 3d
22.
Valiūnienė Nijolė muzika
23. Žalienė Rimutė 3b
24. Želnienė Aurelija 4d
25. Žilinskienė Sonata muzika

5-8 klasės

ETIKA
1. Juostienė Lina
2. Labanienė Violeta
3. Varkalaitė-Bakienė Rimantė
TIKYBA
1. Graščenko Elena
LIETUVIŲ KALBA
1. Bedulskis Rimantas
2. Bolytė Agnė
3. Juostienė Lina
4. Paukštienė Jūratė
5. Petrauskienė Roma
6. Piečiukaitienė Rimvyda
ANGLŲ KALBA
1. Dobrovolskytė Sandra
2. Genrich Gintarė
3. Gvozdenko Marija
4. Leonavičienė Aušra Regina
5. Makačinienė Jūratė
6. Sabienė Elena
7. Sarnackaitė Vaida
RUSŲ KALBA
1. Šilinskienė Jolita
2.
Stalenienė Irina
VOKIEČIŲ KALBA
1. Perednytė Alicija
PRANCŪZŲ KALBA
1. Kalesinskienė Rita
2. Oganesian David
MATEMATIKA
1. Grinevičienė Airida
2. Klimas Edmundas
3. Raižienė Rita
4.
Ruzgienė Asta
INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS
1. Daubaras Sigitas
2. Gelžinienė Gintarė
3. Laukienė Valerija
4. Matyjaškoit Natalija
BIOLOGIJA
1. Deninienė Lina
2. Skridailienė Rita
FIZIKA
1. Ščensnovičienė Liuda
CHEMIJA
1. Endrijaitienė Dalia
GEOGRAFIJA
1. Labanienė Violeta
2. Skinderytė Bagdonienė Audronė
ISTORIJA
1. Dringelienė Aušra
2. Krasockaja Jelena
DAILĖ
1. Kanevičienė Danutė
2. Urbonaitė-Krulikovska Rita


MUZIKA
1. Valiūnienė Nijolė
TECHNOLOGIJOS
1. Alūzienė Ramunė
2. Ilgevičiūtė Asta
3. Petravičienė Aušra
4. Urbonaitė-Krulikovska Rita


FIZINIS UGDYMAS
1. Bankauskas Marius
2. Kiudulaitė Kornelija
3. Skripka Linas
BŪRELIŲ VADOVAI
1.
Martinkėnaitė Inga Šokių būrelis



Versija neįgaliems   A+   A-



Antradienis 29 Rugsėjis 2020


Vilniaus Simono Daukanto progimnazija

Naujienlaiškio prenumerata

2019 m.
Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas

2 klasės ataskaita

4 klasės ataskaita

6 klasės ataskaita

8 klasės ataskaita

2–4 klasės
  1. 8.30–9.15 val.
  2. 10 min. pertrauka
  3. 9.25–10.10 val.
  4. 10 min. pertrauka
  5. 10.20–11.05 val.
  6. 20 min. pertrauka
  7. 11.25–12.10 val.
  8. 20 min. pertrauka
  9. 12.30–13.15 val.
  10. 10 min. pertrauka
  11. 13.25–14.10 val.
  12. 10 min. pertrauka
  13. 14.20–15.05 val.

 

5–8 klasės

  1. 8.00–8.45 val.
  2. 10 min. pertrauka
  3. 8.55–9.40 val.
  4. 10 min. pertrauka
  5. 9.50–10.35 val.
  6. 20 min. pertrauka
  7. 10.55–11.40 val.
  8. 20 min. pertrauka
  9. 12.00–12.45 val.
  10. 10 min. pertrauka
  11. 12.55–13.40 val.
  12. 10 min. pertrauka
  13. 13.50–14.35 val.

 

1–5 kl. mokosi įprastu būdu mokykloje.

6–8 kl. mokosi mišriuoju būdu (vieną savaitę įprastu būdu, kitą savaitę nuotoliniu būdu).


lyderiu_laikas_logo
IT logo
Draugiškas internetas Bebro konkursas
Vilniaus miesto savivaldybė
Naudojamės TAMO
Darni mokykla