Mokytojų sąrašas

VILNIAUS SIMONO DAUKANTO PROGIMNAZIJOS MOKYTOJŲ SĄRAŠAS 2019-2020 M. M.

 

Mokytojų kolektyvas

 

1-4 klasės

Eil.Nr. Pavardė, vardas Klasė
1. Genrich Gintarė anglų k.
2. Graščenko Elena tikyba
3. Hofšteterienė Laima 1c
4. Jakutytė Jurgita 4a
5. Jasaitienė Ingrida šokis
6. Jocienė Jolita 1a
7. Juzėnienė Margarita
anglų k.
8. Kalvaitienė Monika
1b
9. Kojelytė Gervickienė Vitalija 4c
10. Laučiūtė-Jankauskienė Laura
3c
11. Leskauskienė Vilma 4e
12. Liškienė Daiva anglų k.
13. Mišeikytė Kristina 4d
14. Pralgauskienė Birutė 3a
15 Sarnackaitė Vaida anglų k.
16. Slabadienė Daiva 2a
17. Šepetienė Inga 2c
18. Šeputienė Daiva 1d
19. Tamošaitienė Aurelija 3b
20. Tylienė Aušra 4b
21. Valasinavičienė Jolanta 2d
22.
Valiūnienė Nijolė muzika
23. Žalienė Rimutė 2b
24. Želnienė Aurelija 3d
25. Žilinskienė Sonata muzika

5-8 klasės

ETIKA
1. Juostienė Lina
2. Labanienė Violeta
3. Varkalaitė-Bakienė Rimantė
TIKYBA
1. Graščenko Elena
LIETUVIŲ KALBA
1. Bedulskis Rimantas
2. Bolytė Agnė
3. Juostienė Lina
4. Paukštienė Jūratė
5. Petrauskienė Roma
6. Piečiukaitienė Rimvyda
ANGLŲ KALBA
1. Dobrovolskytė Sandra
2. Genrich Gintarė
3. Gvozdenko Marija
4. Leonavičienė Aušra Regina
5. Makačinienė Jūratė
6. Sabienė Elena
7. Sarnackaitė Vaida
RUSŲ KALBA
1. Šilinskienė Jolita
2.
Stalenienė Irina
VOKIEČIŲ KALBA
1. Perednytė Alicija
PRANCŪZŲ KALBA
1. Kalesinskienė Rita
2. Oganesian David
MATEMATIKA
1. Jarista Raimondas
2. Grinevičienė Airida
3. Klimas Edmundas
4. Raižienė Rita
INFORMACINĖS TECHNOLOGIJOS
1. Daubaras Sigitas
2. Laukienė Valerija
3. Matyjaškoit Natalija
BIOLOGIJA
1. Deninienė Lina
2. Skridailienė Rita
FIZIKA
1. Ščensnovičienė Liuda
CHEMIJA
1. Endrijaitienė Dalia
GEOGRAFIJA
1. Labanienė Violeta
2. Skinderytė Bagdonienė Audronė
ISTORIJA
1. Dringelienė Aušra
2. Krasockaja Jelena
DAILĖ
1. Kanevičienė Danutė
2. Matulaitytė Eglė


MUZIKA
1. Valiūnienė Nijolė
TECHNOLOGIJOS
1. Ilgevičiūtė Asta
2. Matulaitytė Eglė
3. Petravičienė Aušra
4. Šeštavickienė Laura


KŪNO KULTŪRA
1. Bankauskas Marius
2. Jankūnas Rokas
3. Skripka Linas
BŪRELIŲ VADOVAI
1.
Martinkėnaitė Inga Šokių būrelis



Versija neįgaliems   A+   A-


Trečiadienis 19 Vasaris 2020


Vilniaus Simono Daukanto progimnazija

Naujienlaiškio prenumerata

2019 m.
Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas

2 klasės ataskaita

4 klasės ataskaita

6 klasės ataskaita

8 klasės ataskaita

Pamokų laikas

  1. 8:30 - 9:15 val.
    10 min. pertrauka
  2. 9:25 - 10:10 val.
    10 min. pertrauka
  3. 10:20 - 11:05 val.
    20 min. pertrauka
  4. 11:25 - 12:10 val.
    20 min. pertrauka
  5. 12:30 - 13:15 val.
    10 min. pertrauka
  6. 13:25 - 14:10 val.
    10 min. pertrauka
  7. 14:20 - 15:05 val.

Vilniaus m. savivaldybės apklausa


lyderiu_laikas_logo
IT logo
Draugiškas internetas Bebro konkursas
Vilniaus miesto savivaldybė
Naudojamės TAMO
Darni mokykla
Tėvų linija