Žemės dienos minėjimas Vilniaus miesto savivaldybėje

img

Vilniaus Simono Daukanto progimnazijos 3b klasės moksleiviai su mokytojomis lankėsi Vilniaus miesto savivaldybėje, kur drauge su kitais savivaldybės svečiais minėjo Žemės dieną. Daugiau apie įvykusį renginį ir nuotraukas rasite Vilniaus aplinkos informacinėje svetainėje >>


Progimnazija ieško pradinių klasių mokytojo (-os)

img

Vilniaus Simono Daukanto progimnazija ieško pradinių klasių mokytojo darbui 2-oje klasėje nuo 2018 m. balandžio 16 d. visu darbo krūviu pagal neterminuotą darbo sutartį. Siūlomas krūvis – 18 kontaktinės valandos. Plačiau >>


Šimtadienis

img

Šių metų kovo 7 dieną 1a ir 1b klasės mokiniai šventė šimtadienį. Jau prabėgo 100 dienų nuo tada, kai pirmokai įžengė pirmą kartą į savo klases ir leidosi mokslo bei pažinimo keliu.


Skaityti...

Pradinukų savaitė

img

Nuo 2018 m. vasario 26 d. iki kovo 2 d. mokykloje šurmuliavo pradinukų savaitė.
Jos metu pirmokai intensyviai gamino darbelius susietus su skaičiumi 100. Antrokai (2a, 2b, 2c) su savo mokytojomis vykdė projektus „Jūratė ir Kastytis”, „Kuršių Nerija“. 2 b klasės mokiniai su mokytoja Aušra Tyliene surengė pavasarinę puokščių parodą. Trečiokai ir ketvirtokai rungėsi lietuvių kalbos olimpiadoje, kurią organizavo mokytoja-ekspertė Laima Hofšteterienė. Anglų kalbos mokytojos Daiva Liškienė, Vaida Sarnackaitė ir Diana Charitanovičiūtė su antrų – ketvirtų klasių mokiniais vedė netradicines pamokas bei organizavo anglų kalbos olimpiadą. Šią savaitę buvo paskelbti laureatai Tarptautinio pradinių klasių mokinių piešinių ir dailyraščio konkurso „Skaitau lietuvišką pasaką”.


Skaityti...

Simono Daukanto progimnazijos mokinių ir mokytojų laimėjimai sporte

img

Vasario mėnesį mūsų progimnazijos mokiniai ir mokytojai pasižymėjo sporte. Plačiau apie laimėjimus badmintono, merginų futbolo LADY GOLAS ir mokytojų krepšinio varžybose skaitykite čia >>


Respublikinis 1-4 kl. mokinių meninės kūrybos darbų konkursas „MES – LIETUVAI“

img

2018 m. vasario 1 d. – kovo 7 d. vyko Respublikinis pradinių klasių mokinių meninės kūrybos darbų konkursas „Mes – Lietuvai“. Džiaugiamės, kad originaliai pasipuošusios mokyklos gausiai siuntė nuotraukas konkursui.


Skaityti...

Dėl priėmimo į Simono Daukanto progimnaziją

img

Dėl priėmimo į Simono Daukanto progimnaziją Vadovaudamiesi Vilniaus miesto Savivaldybės tarybos 2018-02-28 d. sprendimu Nr.1-1366 informuojame, kad prašymą mokytis Vilniaus Simono Daukanto progimnazijoje galite teikti Vilniaus miesto Savivaldybės sistemoje adresu https://svietimas.vilnius.lt/ nuo kovo 1 iki gegužės 31 dienos. Priėmimas bus vykdomas vadovaujantis PRIĖMIMO Į VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS TVARKOS APRAŠU (Vilniaus miesto Savivaldybės tarybos 2018-02-28d sprendimo Nr.1-1366 priedas)


Lietuvių kalbos savaitė

img

2018 m. vasario 26 – kovo 2 dienomis progimnazijoje visą savaitę vyko įvairūs lietuvių kalbos renginiai. Džiugu, kad mokiniai juose aktyviai dalyvavo, todėl ir nugalėtojų sąrašas ilgas. Apdovanojimai jiems bus įteikti kovo 9 d., kai minėsime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą.


Skaityti...

Tarptautinis 1-4 kl. mokinių piešinių ir dailyraščio konkursas "Skaitau lietuvišką pasaką"

img

Vilniaus Simono Daukanto progimnazijoje vyko Tarptautinis pradinių klasių mokinių piešinių ir dailyraščio konkursas ,,Skaitau lietuvišką pasaką”. Šio renginio tikslas - skatinti skaityti lietuviškas pasakas ir ugdyti taisyklingo, estetiško rašymo įgūdžius. Šis konkursas skatina bendrauti ir bendradarbiauti su užsienio šalių lietuvių bendruomenėmis, puoselėjančiomis lietuvių tautos tradicijas ir vertybes.


Skaityti...

Veiklos planas (kovas)

img

Progimnazijos kovo mėnesio veiklos planą skaitykite čia >>


Puslapiai

Versija neįgaliems   A+   A-


Trečiadienis 21 Kovas 2018


Vilniaus Simono Daukanto progimnazija

Naujienlaiškio prenumerata

Pamokų laikas

 1. 8:30 - 9:15 val.
  10 min. pertrauka
 2. 9:25 - 10:10 val.
  10 min. pertrauka
 3. 10:20 - 11:05 val.
  20 min. pertrauka
 4. 11:25 - 12:10 val.
  20 min. pertrauka
 5. 12:30 - 13:15 val.
  10 min. pertrauka
 6. 13:25 - 14:10 val.
  10 min. pertrauka
 7. 14:20 - 15:05 val.

Vilniaus m. savivaldybės apklausa


lyderiu_laikas_logo
IT logo
Draugiškas internetas Bebro konkursas
Vilniaus miesto savivaldybė
Naudojamės TAMO
Darni mokykla
Tėvų linija